O webu ElonX

Autor webu

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo společnosti SpaceX podnikatele Elona Muska, která se zabývá výrobou raket a vynášením nákladů do vesmíru. Časem bych rád rozšířil záběr webu o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a také jeho další aktivity – společnosti Tesla, The Boring Company, OpenAI a další.

Pokud vás zajímá příběh vzniku webu a různé zajímavosti a statistiky z prvního roku provozu, přečtěte si článek ElonX slaví 1. narozeniny.

Co zde najdete?

Průběžně doplňuji další informace do sekce Encyklopedie SpaceX a snažím se co možná nejrychleji informovat o aktuálním dění prostřednictvím zpráv a článků. Do budoucna bych pak chtěl vytvořit detailní profily všech misí Falconu (viz profil Orbcomm-2), přidat více informací do encyklopedických článků, zprovoznit diskuzní fórum a prostě celkově budovat a podporovat česko-slovenskou komunitu kolem SpaceX a Elona Muska.

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Jak můžete podpořit ElonX

Pokud se vám web ElonX líbí a chtěli byste podpořit jeho další vývoj, můžete tak učinit na Patreonu nebo i jinak. Více informací najdete v článku Podpořte ElonX! Seznam lidí, kteří web už podpořili, najdete zde.

Kontakt

ElonX je prozatím projektem jen jednoho člověka. Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Autor: Petr „scr00chy“ Melechin
Kontakt: Emailem na adresu kontakt@elonx.cz nebo zasláním zprávy na facebookové stránce ElonX