O webu ElonX

Autor webu Petr Melechin

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo společnosti SpaceX podnikatele Elona Muska, která se zabývá výrobou raket a vynášením nákladů do vesmíru. Časem bych rád rozšířil záběr webu o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a také jeho další aktivity – společnosti Tesla, The Boring Company, OpenAI a další.

Pokud vás zajímá příběh vzniku webu a různé zajímavosti a statistiky z prvního roku provozu, přečtěte si článek ElonX slaví 1. narozeniny.

Co zde najdete?

Průběžně doplňuji další informace do sekce Encyklopedie SpaceX a snažím se co možná nejrychleji informovat o aktuálním dění prostřednictvím zpráv a článků. Do budoucna bych pak chtěl vytvořit detailní profily všech misí Falconu (viz profil Orbcomm-2), přidat více informací do encyklopedických článků, zprovoznit diskuzní fórum a prostě celkově budovat a podporovat česko-slovenskou komunitu kolem SpaceX a Elona Muska.

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Redakce

Na tvorbě obsahu pro ElonX se podílejí či podíleli:

Petr Melechin, Monika Wojdasová, Pavel Vantuch, Jiří Hadač, Martin Dravecký, Jana Uhrinová, Magy Grendel, Ivo Janáček, Tomáš Matuška, Karel Zvoník

Zvláštní poděkování:

Karel Jakubec, Dušan Majer, David Pavlík

Jak můžete podpořit ElonX

Pokud se vám web ElonX líbí a chtěli byste podpořit jeho další vývoj, můžete tak učinit na Patreonu nebo i jinak. Více informací najdete v článku Podpořte ElonX! Seznam lidí, kteří web už podpořili, najdete zde.

Kontakt

Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Autor: Petr Melechin
Kontakt: Emailem na adresu kontakt@elonx.cz nebo zasláním zprávy na facebookové stránce ElonX