O webu ElonX

Autor webu

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo společnosti SpaceX podnikatele Elona Muska, která se zabývá výrobou raket a vynášením nákladů do vesmíru. Časem možná rozšířím záběr webu o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a také jeho další aktivity – společnosti Tesla, The Boring Company, OpenAI a další.

Co zde najdete?

Průběžně doplňuji další informace do sekce Vše o SpaceX a snažím se co možná nejrychleji informovat o aktuálním dění prostřednictvím zpráv a článků. Do budoucna bych pak chtěl vytvořit detailní profily všech misí Falconu (viz profil Orbcomm-2), přidat více informací do encyklopedických článků, zprovoznit diskuzní fórum a prostě celkově budovat a podporovat česko-slovenskou komunitu kolem SpaceX a Elona Muska.

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Ikonka v komentářích

Pokud chcete mít u svých komentářů vlastní ikonku, vytvořte si účet Gravatar, nastavte si ikonku a poté při psaní komentářů zde na webu vždy vyplňte tu samou emailovou adresu, kterou jste použili při vytvoření Gravataru.

Jak můžete podpořit ElonX

Pokud se vám web ElonX líbí a chtěli byste podpořit jeho další vývoj, můžete tak učinit na Patreonu nebo i jinak. Více informací najdete v článku Podpořte ElonX! Seznam lidí, kteří web už podpořili najdete zde.

Kontakt

ElonX je prozatím projektem jen jednoho člověka. Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Autor: Petr „scr00chy“ Melechin
Kontakt: Emailem na adresu kontakt@elonx.cz nebo zasláním zprávy na facebookové stránce ElonX
  • Diskuze

    Buďte první komentující!

    Nastavit upozorňování na
    avatar
    wpDiscuz