Vítejte na webu ElonX!

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo Elona Muska. Nejdříve se bude soustředit primárně na SpaceX, ale časem bych rád rozšířil jeho působnost o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a také o jeho dalších aktivitách – hlavně společnostech Tesla a OpenAI.

Co zde najdete? Web je zatím docela holý, ale myslím, že to hlavní ohledně SpaceX tu už je:

V následujících dnech a týdnech pak doplním další informace do sekce Vše o SpaceX, budu se snažit nadále informovat o aktuálním dění prostřednictvím krátkých zpráviček a celkově budu pilovat funkcionalitu webu a jeho vzhled. Do budoucna bych pak chtěl na web občas přidávat kvalitní delší články, vytvořit detailní profily všech letů Falconu (viz profil Orbcomm OG2-2), přidat více informací do encyklopedických článků, zprovoznit diskuzní fórum a prostě celkově budovat a podporovat česko-slovenskou komunitu kolem SpaceX a Elona Muska.

Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Doufám, že se vám tu bude líbit a snad se uvidíme v komentářích či jinde na těch internetech!

Petr “scr00chy” Melechin
 • 9
  Diskuze

  avatar

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Odebírat  
  nejnovější nejstarší nejlepší
  Nastavit upozorňování na
  Snipsley
  Host
  Snipsley

  Výborné kámo, přesně něco takovýho mi tady chybělo 🙂

  Al
  Host
  Al

  Vyzerá to dobre, držím palce nech sa webu darí! Budem pravidelným návštevníkom. Dozvedel som sa o vás na kosmonautix.cz