Navštivte festival ElektroFest s největší přehlídkou elektroaut a bohatým programem

Na historickém náměstí Pelhřimova v rámci festivalu ElektroFest ve dnech 17.–18. června 2022 můžete poznat a řídit nejnovější elektromobily a strávit s rodinou zábavně kulturní odpoledne. Program zahrnuje i koncert Dana Bárty, závod EcoRallye, odbornou konferenci i aktivity pro děti. Chtěli bychom také překonat loňský rekord 127 elektroaut na jednom místě.

ElektroFest 2022 17.-18.6. PelhřimovNejen aktuální nabídku elektroaut (včetně evropského Auta roku 2022 Kia EV6) mohou návštěvníci festivalu vidět a vyzkoušet si řídit v sobotu 18. června odpoledne na historickém náměstí města Pelhřimova. Budou k vidění i starší elektromobily, kde se od majitelů dozvíte reálné zkušenosti s provozem. A třeba vyhrajete v tombole elektromobil na týden zdarma! A pokud už máte elektromobil, pomozte nám překonat loňský rekord (registrujte se na www.elektrofest.cz/registrace).

Koncerty a zábava

Atmosféru rozproudí svým koncertem nejen Dan Bárta, en.Dru a Jen Hovorka, ale i vystoupení mažoretek, taneční skupiny Nart Dance a hudební skupiny Shum Davar. V závodu elektrokoloběžek si budou návštěvníci moci poměřit své dovednosti. Kdo nepojede, může třeba zkusit vyhrát zapůjčení elektromobilu na celý týden zdarma či další hodnotné ceny, které do tomboly věnovali naši partneři Kia, Alza, EON, Teslicka.cz, eHusták a další. A pro ty nejmenší? Pro ně chystáme arénu s elektroautíčky, tvořivé aktivity a sportovní koutek.

Fanoušci elektroaut pak naživo potkají své oblíbené Youtubery jako je Tesláček a ElectroDad, a to přímo v diskusi s odborníky z elektromobilní oblasti. Radost elektromobilistům určitě udělá také možnost vyhrát nabíjení jejich miláčka zdarma.

Předváděcí jízdy

Kdo elektromobil ještě neřídil, může si zdarma sednout za volant vybraných předváděcích elektromobilů vystavovatelů. A nejen to, zažije spolujízdu se zkušeným elektromobilistou s praktickými znalostmi, který pomůže podrobně zodpovědět všechny všetečné otázky. Zájemci o předváděcí jízdu se mohou registrovat zde: www.elektrofest.cz/jizdy.

Konference

Součástí ElektroFestu bude v pátek 17. června odborná konference o vzdělávání v oblasti čisté mobility na technických a dopravních středních a vysokých školách, kde vystoupí naši přední odborníci v oblasti čisté a multimodální mobility. Program a registrace na konferenci je na stránce www.elektrofest.cz/konference.

EcoRallye

Nezapomínáme ani na majitele elektromobilů, kteří si mohou zazávodit v rámci EcoRallye kolem Pelhřimova, na bývalém letišti a na blízkých komunikacích. Kategorie FUN je určena pro začátečníky nebo ty, kteří chtějí jet pro zábavu. Druhá kategorie SHARP je pak vhodná pro zkušené řidiče nebo odvážné začátečníky, kdy se počítá i s noční jízdou a soutěží se na členité trati po Vysočině s rychlostním měřeným úsekem na letišti. Detailní program EcoRallye a formulář pro registraci najdete na stránce www.elektrofest.cz/rallye.

EcoRallye

Generálním partnerem festivalu je automobilka Kia a akce se koná za velké podpory města Pelhřimov. Další informace o festivalu včetně programu najdete na adrese www.elektrofest.cz.

Těšíme se na Vás!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře