Záznam rozhovoru s P. Melechinem ve STANDASHOW o chystaném zákazu aut se spalovacími motory

Dne 13. června 2022 byl odvysílán živý rozhovor v rámci pořadu STANDASHOW, ve kterém zakladatel a šéfredaktor ElonX Petr Melechin mluvil o projektech Elona Muska. Pokud jste rozhovor nesledovali živě, nyní už je k dispozici částečný záznam, který obsahuje zhruba první půlhodinu rozhovoru. Ta se věnovala Tesle a elektromobilitě obecně v kontextu zvažovaného zákazu prodeje nových aut se spalovacími motory v roce 2035. Ve videu se dozvíte, co si o tomto plánu EU myslí Petr Melechin a jak to vidí s elektromobilitou do budoucna. Je například Škodovka v ohrožení?

Celý více než 2hodinový rozhovor si můžete pustit na placené službě TALK.TV. Řeč přišla například na problematiku autonomního řízení a FSD Bety od Tesly nebo také Neuralink a potenciální dopady mozkových implantátů na lidskou společnost. Na SpaceX bohužel čas nakonec nebyl.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
53 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře