O webu ElonX

Autor webu Petr Melechin

ElonX je web založený v roce 2017, který si dál za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo společnosti SpaceX podnikatele Elona Muska, která se zabývá výrobou raket a vynášením nákladů do vesmíru. Postupně se záběr webu rozšířil také o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a jeho dalších aktivitách – společnostech Tesla, The Boring Company, OpenAI a dalších.

Pokud vás zajímá příběh vzniku webu a různé zajímavosti a statistiky z prvního roku provozu, přečtěte si článek ElonX slaví 1. narozeniny.

Co zde najdete?

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu, Twitteru a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Skryté funkce a rady ohledně používaní webu ElonX najdete v tomto článku.

Redakce

Sraz redaktorů ElonX a přispěvatelů na Patreonu v červenci 2020

Na tvorbě obsahu pro ElonX se podílejí či podíleli:

Zvláštní poděkování:

Karel Jakubec, Dušan Majer, David Pavlík, Adam Gódány

Chcete se přidat k redakci a pomáhat vytvářet obsah pro ElonX? Přečtěte si tento článek a určitě se ozvěte!

Jak můžete podpořit ElonX

Pokud se vám web ElonX líbí a chtěli byste podpořit jeho další vývoj, můžete tak učinit na Patreonu nebo i jinak. Více informací najdete v článku Podpořte ElonX! Seznam lidí, kteří web už podpořili, najdete zde.

Kontakt

Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Autor: Petr Melechin
Kontakt: Emailem na adresu kontakt@elonx.cz nebo zasláním zprávy na facebookové stránce ElonX