O webu ElonX

Autor webu Petr Melechin

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo společnosti SpaceX podnikatele Elona Muska, která se zabývá výrobou raket a vynášením nákladů do vesmíru. Postupně rozšířuji záběr webu také o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a jeho dalších aktivitách – společnostech Tesla, The Boring Company, OpenAI a další. Web je však zatím stále primárně o SpaceX.

Pokud vás zajímá příběh vzniku webu a různé zajímavosti a statistiky z prvního roku provozu, přečtěte si článek ElonX slaví 1. narozeniny.

Co zde najdete?

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Redakce

Na tvorbě obsahu pro ElonX se podílejí či podíleli:

Petr Melechin, Pavel Vantuch, Jiří Hadač, Michal Lenc, Martin Dravecký, Karel Zvoník, Monika Wojdasová, Jana Uhrinová, Magy Grendel, Ivo Janáček, Tomáš Matuška, Marek Mančal, Jiří Stránský, Dan Ouředník, Martin Wolf, Martina Babíčková, David Vávra, Max Klimeš, Vlastimil Švancara

Zvláštní poděkování:

Karel Jakubec, Dušan Majer, David Pavlík

Chcete se přidat k redakci a pomáhat vytvářet obsah pro ElonX? Přečtěte si tento článek a určitě se ozvěte!

Jak můžete podpořit ElonX

Pokud se vám web ElonX líbí a chtěli byste podpořit jeho další vývoj, můžete tak učinit na Patreonu nebo i jinak. Více informací najdete v článku Podpořte ElonX! Seznam lidí, kteří web už podpořili, najdete zde.

Kontakt

Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Autor: Petr Melechin
Kontakt: Emailem na adresu kontakt@elonx.cz nebo zasláním zprávy na facebookové stránce ElonX