Jak funguje mobilní servis Tesly

Jednou z výhod elektromobilů obecně je jednoduchý motor, což má za následkem snazší údržbu a méně časté návštěvy servisu. Tesla navíc velkou část méně náročných oprav a dalších servisních úkonů dokáže vyřešit pomocí tzv. mobilního servisu. Ten je u zákazníků velmi oblíbený, protože je vskutku bezbolestný. Funguje totiž tak, že technik za vámi přijede až domů nebo do práce a na počkání provede potřebnou opravu. Technici při výjezdech využívají mimo jiné také speciálně upravené automobily Tesla Model S (a nově také Model X). Jak tyto vozy vypadají a jak probíhá běžný den mobilního technika, vám ukáže nově přeložené video z kanálu Roadshow, které bylo původně vydáno  v červnu 2019.

Nutno však dodat, že mobilní servis není k dispozici ve všech regionech a Tesla měla především v minulosti problémy s nedostatečnou kapacitou a rychlostí servisních středisek.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Martin B

Tenhle servis se mi opravdu líbí. Auto ropozná závadu, Tesla automaticky objedná náhradní díl a když ho mají na skladě, tak ti jenom zavolají, domluví si termín, přijede technik a provede opravu u tebe v práci nebo doma a pak tě jenom informujou že je vše hotovo. Takhle si představuju kvalitní službu.

lvy

Já dávám raději přednost tomu, aby k takovému scénáři vůbec nedošlo.

Ales

Jako ze nemas zadne auto? Nebo jak tomu predchazis?

Jirka

To je idealni, ale nerealisticke. Jak se ma neco hejbat, tak se to proste nekdy rozbije.

chello

Jsem čekal, že uvidím nějaké závady. Prohození kol je u nás běžné 2x ročně ať svépomocí či v pneuservisu. U výměny airbagů hádám, že to byla výrobní vada ? Za mě bych s tím jezdil klidně dál. V našich končinách je běžné, že se airbagy běžně kradou s cihlou v ruce tedy nemít žádný či potenciálně nefunkční je spíš výhoda :-D.

Martin B

By mě zajímalo jak takový zloděj s cihlou pozná, že nemáš v autě airbag nebo že nefunguje.

Břeťa

Ve videu a ani v článku nebylo zmíněno jak tento mobilní servis funguje za špatného počasí ( vítr, déšť ) a jak to funguje v zimě, pokud vůbec. Díky moc za info.
Břeťa