TOP 10 faktů o společnosti Tesla

ElonX navázal spolupráci s webem VideaČesky.cz, kde najdete povedená otitulkovaná videa všeho druhu. Překladatelé z VideaČesky budou pravidelně překládat videa týkající se Elona Muska a jeho firem, takže pro vás to znamená více přeložených videí než doposud. A přeložená videa z ElonX se naopak budou postupně objevovat také na webu VideaČesky.

ElonX o společnosti Tesla informuje teprve krátce, takže pokud vám o této automobilce vyrábějící elektrické vozy chybí nějaké základní znalosti, dnešní video je přesně pro vás. Autoři z kanálu WatchMojo.com srozumitelně představí firmu Tesla od jejího založení až po současný stav (respektive stav v roce 2016, kdy video vzniklo). Zjistíte například, že Elon Musk firmu vlastně tak úplně nezaložil a že do jejího čela se dostal až později. Dále vám budou představeny základní myšlenky firmy, výhody automobilů Tesla a také některá kontroverzní témata, která se s automobilkou pojí.

Vzhledem k tomu, že video je více než 2 roky staré, chybí v něm například informace o akvizici firmy SolarCity nebo podrobnosti o Modelu 3 či chystaném kamionu Tesla Semi a nové generaci sporťáku Roadster. Pokud chcete vyplnit tuto informační mezeru, nakoukejte náš seriál Elonovinky, a hned budete v obraze. 😉


Další přeložená videa s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr MelechinMohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře