VIDEO: Zarytý odpůrce Tesly a srážka s realitou po projížďce v Modelu 3

Tesla Model 3 (Foto: Radovan Paška)

Jistě znáte ve svém okolí někoho, kdo nemá rád Teslu nebo elektromobily obecně. Mnohdy ale jde o lidi, kteří svůj názor zakládají pouze na zpravodajství v médiích a nemají osobní zkušenost s elektromobily.

YouTuber Tesla Barbarian má kamaráda Jeffa, který nenávidí Teslu a elektromobily a navíc nevěří na hrozbu měnícího se klimatu v důsledku lidské činnosti, a tak mu přijdou elektromobily zbytečné. Nikdy ale přitom v Tesle neseděl, a tak se YouTuber rozhodl s Jeffem natočit video, ve kterém se ho zeptal na jeho názory na elektromobily a především ho nechal projet ve své Tesle Model 3.

Jsou Jeffovy negativní názory založeny na realitě, nebo jsou zkreslené nepřesným či záměrně lživým zpravodajstvím? A dokáže projížďka v Tesle změnit jeho postoj k elektromobilitě nebo vyvrátit některé z jeho potenciálně mylných představ?

Odpovědi na tyto i jiné otázky najdete ve videu, které jsme přeložili do češtiny. Video původně vyšlo 9. září 2022.

Pokud se chcete podílet na překladech videí pro ElonX, kontaktujte nás na adrese kontakt@elonx.cz!

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

129 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře