Nová sekce webu: Obrázky a videa

Už delší dobu jsem měl v plánu rozšířit web o jakousi galerii, kde by byly hezky pohromadě všemožné obrázky, videa, animace, loga apod. Dnes jsem tak konečně učinil. Do nové sekce se dostanete přes hlavní menu v horní části webu. Co zajímavého v ní najdete?

  • Videa – původní stránka s přehledem všemožných videí o SpaceX (přistání prvních stupňů, živé přenosy, testy, přednášky apod.)
  • Loga misí (nová stránka) – přehled oficiálních log misí a nášivek (kromě těch od SpaceX obsahuje i alternativní loga od NASA a také pár speciálních či vzácných)
  • Tapety na plochu (nová stránka) – galerie těch nejhezších obrázků, které se dají využít jako tapeta na plochu, pozadí na mobil či i k vytisknutí a zarámování (některé mají docela vysoké rozlišení)

Časem plánuji vytvořit další podsekce s dodatečnými multimediálními materiály. Stejně tak bych rád přeorganizoval a zkrášlil stránku Videa – zatím je spíš taková provizorní. Snad se vám nový obsah bude líbit. Dejte vědět, pokud vám tady na webu něco chybí nebo máte nápad na nějaké vylepšení. Spousta nových prvků webu vzniklo na základě návrhů od čtenářů!

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který jinak pracuje v oboru lokalizace her a ElonX věnuje až nezdravě velkou část svého volného času. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXDiskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
Nastavit upozorňování na