Spouštíme diskuzní fórum ElonX

Diskuzní fórum bylo v plánu už od založení webu ElonX, ale budování čtenářské komunity nějakou dobu trvá. A teprve v posledních měsících jsem měl pocit, že se projekt ElonX konečně dostal do fáze, kdy jsou diskuze pod články dostatečně aktivní a živé (někdy až moc). Proto si myslím, že nastal správný čas spustit plnohodnotné diskuzní fórum.

Fórum najdete na adrese forum.elonx.cz a běží na bázi phpBB, což je populární řešení, s kterým jste se jistě setkali na mnoha dalších webech. Do začátku jsem na fóru vytvořil několik základních kategorií a témat, ale struktura rozhodně není finální, takže bude postupně upravována podle toho, o čem budete diskutovat. A pokud vám na fóru něco nesedí nebo chybí, neváhejte se ozvat v sekci ElonX, kde najdete téma pro připomínky a návrhy.

Diskuze si můžete pročítat bez registrace, ale pokud budete chtít napsat vlastní komentář nebo založit nové téma, budete si muset vytvořit účet. V případě jakýchkoli problémů nám napište komentář sem pod článek.

Fórum zatím zeje prázdnotou, ale věřím, že se tam již brzy rozjede aktivní debata o Elonu Muskovi a všech jeho projektech. Tak neváhejte a přispějte do diskuze! Pro začátek můžete například hlasovat o tom, jaký typ obsahu máte na ElonX nejraději. 🙂

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vencour

Hezký, dík.
Jestli se nepletu, je tam jen tmavý vzhled. Patička má max. délku 255 znaků.
Jo a pro paranoiky: musíte mít povolený javascript pro web. To asi znáte.

vencour

Ano, podpis. Já jen že i jinde musim mít krátkou verzi. Tak mi to ani nepřijde, že by to mohlo být jinak.

yamato

prosim dajte do pravidiel diskusie zakaz komentarov typu “je to len PR”, takychto mudrlantov su ine fora plne :)))