Spouštíme diskuzní fórum ElonX

Diskuzní fórum bylo v plánu už od založení webu ElonX, ale budování čtenářské komunity nějakou dobu trvá. A teprve v posledních měsících jsem měl pocit, že se projekt ElonX konečně dostal do fáze, kdy jsou diskuze pod články dostatečně aktivní a živé (někdy až moc). Proto si myslím, že nastal správný čas spustit plnohodnotné diskuzní fórum.

Fórum najdete na adrese forum.elonx.cz a běží na bázi phpBB, což je populární řešení, s kterým jste se jistě setkali na mnoha dalších webech. Do začátku jsem na fóru vytvořil několik základních kategorií a témat, ale struktura rozhodně není finální, takže bude postupně upravována podle toho, o čem budete diskutovat. A pokud vám na fóru něco nesedí nebo chybí, neváhejte se ozvat v sekci ElonX, kde najdete téma pro připomínky a návrhy.

Diskuze si můžete pročítat bez registrace, ale pokud budete chtít napsat vlastní komentář nebo založit nové téma, budete si muset vytvořit účet. V případě jakýchkoli problémů nám napište komentář sem pod článek.

Fórum zatím zeje prázdnotou, ale věřím, že se tam již brzy rozjede aktivní debata o Elonu Muskovi a všech jeho projektech. Tak neváhejte a přispějte do diskuze! Pro začátek můžete například hlasovat o tom, jaký typ obsahu máte na ElonX nejraději. 🙂
Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
yamato

prosim dajte do pravidiel diskusie zakaz komentarov typu “je to len PR”, takychto mudrlantov su ine fora plne :)))

vencour

Hezký, dík.
Jestli se nepletu, je tam jen tmavý vzhled. Patička má max. délku 255 znaků.
Jo a pro paranoiky: musíte mít povolený javascript pro web. To asi znáte.

vencour

Ano, podpis. Já jen že i jinde musim mít krátkou verzi. Tak mi to ani nepřijde, že by to mohlo být jinak.