Vítejte na webu ElonX!

ElonX je nový web, který si dává za cíl informovat českou a slovenskou veřejnost o vzrušujícím dění okolo Elona Muska. Nejdříve se bude soustředit primárně na SpaceX, ale časem bych rád rozšířil jeho působnost o novinky o Elonu Muskovi jako člověku a také o jeho dalších aktivitách – hlavně společnostech Tesla a OpenAI.

Co zde najdete? Web je zatím docela holý, ale myslím, že to hlavní ohledně SpaceX tu už je:

V následujících dnech a týdnech pak doplním další informace do sekce Vše o SpaceX, budu se snažit nadále informovat o aktuálním dění prostřednictvím krátkých zpráviček a celkově budu pilovat funkcionalitu webu a jeho vzhled. Do budoucna bych pak chtěl na web občas přidávat kvalitní delší články, vytvořit detailní profily všech letů Falconu (viz profil Orbcomm OG2-2), přidat více informací do encyklopedických článků, zprovoznit diskuzní fórum a prostě celkově budovat a podporovat česko-slovenskou komunitu kolem SpaceX a Elona Muska.

Konstruktivní kritiku podobně jako Elon vždycky vítám, takže se nebojte hlásit chyby, vyjádřit názory na web i jeho obsah, či zasílat nápady na jakákoli vylepšení, která vás napadnou.

Web můžete sledovat také na Facebooku, Instagramu a přes RSS. A pokud budete prahnout po ještě větším množství informací o SpaceX, doporučuji přidat se do fanouškovské diskuzní skupiny na Facebooku s názvem SpaceX CZ/SK a navštěvovat web Kosmonautix.cz, který informuje o veškeré kosmonautice a vesmíru obecně.

Doufám, že se vám tu bude líbit a snad se uvidíme v komentářích či jinde na těch internetech!

Petr “scr00chy” Melechin
Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře