Podívejte se na rozhovor s Petrem Melechinem o Starship a Starlinku

V úterý 1. února byl odvysílán živý rozhovor na kanálu Teslacek.TV od Ondřeje Bačiny, s jehož články a rozhovory jste se na ElonX už v minulosti mohli setkat. Normálně se jeho kanál věnuje hlavně elektromobilitě a dalším technologiích, ale tentokrát se zaměřil na SpaceX.

Petr Melechin, šéfredaktor a zakladatel ElonX, v rozhovoru mluvil o přípravách první orbitální mise Starship a také o službě Starlink, která je nyní k dispozici v Česku i na Slovensku a Tesláček už ji testuje doma. Jak je s připojením přes Starlink spokojený a kdy Starship konečně poletí na oběžnou dráhu? O tom všem i mnohém dalším jsme mluvili v rozhovoru.

Poznámka: Rozhovor samotný začíná v čase 1:05:25.

A nezapomeňte, že Tesláčka i ElonX můžete podpořit na službě Patreon, čímž získáte různé výhody!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
PetrV

Netušíte na kdy je plánovano starship představení? Na foru nsf psali možná za 14 dnů.

PetrV

Petře, Jirko, kdy bude orbitální let? 🙂

Jiří Hadač

Nejdřív je potreba povoleni. A do te doby muzeme jen cekat.

Geroj

Melechin je příslušník sekty tesla, nekritický až fanatický obdivovatel muska a proto by neměl mít prostor pro takové zhýralosti, které ještě více ve špatném ovlivní mládež.

Josef

Já si náhodou myslím, že by se Petr Melechin měl stát velvyslancem ČR v marsovské kolonii Elona Muska. A všechna mládež stejně bude za chvíli jezdit Teslama, létat Starshipem na Mars na dovolenu, na domě budou mít Elonovy solární tašky a elektřinu skladovat v Elonově bateriích. A nepřátelé Elona Muska budou pracovat v Tesla Giga továrnách jako pomocníci Tesla botů. Budou jim podávat nářadí a nosit svačinu.

Invc

Jako fandím Muskovi, ale jestli se začne po nocích oblíkat do černého a po nocích kolem sebe rozhazovat nabroušené netopýry, tak u mě skončil.

Silhan.J

Plácáš blbosti.

Jiří Lacina

Každý psychopat s diktátorskými sklony začínal tím , že obviňoval osvícené (chytré a proto hlupáky jako on nenáviděné) jedince tím , že kazí mládež. Obvinění Sokrata ve starém Řecku z téhož činu , budiž toho důkazem.

Martin

“příslušník sekty tesla” Tesle se moc nevěnuje
nekritický až fanatický obdivovatel muska” jeho objektivní články budiž toho důkazem
ještě více ve špatném ovlivní mládež” řadím se do kategorie mládež. Musím říct, že mě to ovlivnilo v dobrém, nikoliv ve špatném

Jiří Hadač

pane Geroj, počítám, že jeho články nečtete, jenom pak totiž můžete vyslovovat názor, že je nekritickým obdivovatelem. Víte třebas, že pokud je důvod ke kritice postupu firmy či vedení, rádi to do článků napíšeme? A klidně vychválíme postup či výrobek jiné firmy, pokud je zde důvod to udělat? Zjevně ne.
Zkuste se prosím příště zamyslet, než sem příště napíšete takové nepodložené tvrzení, díky.

PetrC

Klasická chyba lidí s nedostatkem informací. Ve skutečnosti se jedná o sektu SpaceX. Ta, na rozdíl od sekty Tesla, je opravdová. Tesla není sekta, jen spolek technogeeků a ajťáků, co měli v mládí rádi závody formule na PC.
SpaceX je ale opravdová sekta pro lidi, co byli v dětství vesmírní kovbojové.
To ale pozemští suchaři nikdy nepochopí …

proužek

No ale jeden to zjevně pochopil, takže sláva, ještě není tak zle.