Tesla FSD Beta: Jak Autopilot reaguje na cyklisty a chodce na silnici

Tesla FSD Beta je zatím nejpokročilejší verze systému Autopilot, která už je schopná autonomně řídit vozidlo víceméně kdekoliv a zvládá přitom dodržovat pravidla silničního provozu. Tesla momentálně testuje betaverzi tohoto softwaru a na internetu je k dispozici spousta videí ze zkušebních jízd.

Minule jste u nás mohli vidět první díl nového videoseriálu, který poukazuje na zajímavé momenty, na které narazili testeři FSD Bety. Může jít například o chyby, kterých se autonomní systém dopustil, nebo naopak zlepšení v situacích, které Autopilot dříve vůbec nezvládal nebo s nimi měl problémy.

Do druhého dílu jsem vybral pár zajímavých klipů, které se týkají interakcí autonomních Tesel s cyklisty a chodci na silnici. Uvidíte, jak se FSD Beta při objíždění cyklistů přizpůsobuje tomu, kolik je okolo místa, nebo třeba jak reaguje na pomalý moped u krajnice. Zajímavé jsou také situace s chodci na nezvyklých místech, u kterých si Autopilot počíná s maximální opatrností. A navíc se dozvíte, jak si Tesla poradí s vozíčkářem uprostřed silnice.

Pokud je tedy mezi vámi nějaký ostřílený střihač, grafik nebo dabér a chtěli byste pomoct s tvorbou těchto videí, určitě se mi ozvěte na email kontakt@elonx.cz. Mohl bych pak nová videa vydávat častěji a pravidelněji.

Dejte mi prosím v komentářích vědět, jestli se vám seriál líbí, případně co mám zlepšit do příště. Videa budou zveřejňována tady na webu i na nově vytvořeném YouTube kanálu ElonX-cz.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
42 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře