Test neprůstřelné Tesly Model S

ElonX spolupracuje s webem VideaČesky.cz, kde najdete povedená otitulkovaná videa všeho druhu. Překladatelé z VideaČesky nyní pravidelně překládají také videa týkající se Elona Muska a jeho firem, takže pro vás to znamená více videí v češtině. A přeložená videa z ElonX se naopak objevují také na webu VideaČesky.

Nově přeložené video vystaví elektromobil Tesla Model S nevšední zkoušce. Jde totiž o speciálně upravenou neprůstřelnou variantu, a tak autor kanálu JerryRigEverything sám otestoval, zda okna opravdu odolají střelám pistole. Při zkoušce dokonce použil dva různé typy nábojů. Video bylo původně vydáno v dubnu 2019.

Poznámka: Ve videu jsou zmíněny také speciální pneumatiky, které umožňují jízdu i po prostřelení. Video o nich najdete zde.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
NasranyUzivatel

Boze tyhle youtuberi me vazne serou. Proc nevyprazdnil cely zasobnik? Dalsi ranu do stejneho mista? Co okno, jde stahnout dolu? Hlavne ze 7x zopakoval, ze zvenku je sklo a zevnitr plast. Takovyhle testovani at si strci do prdele. Mluvit o flatround gume jako o zazraku. Vzdyt se to u nas prodava uz jako dobu a to jsme tu pozadu. Achjo, proc neco delat poradne, kdyz to muzu delat napul ze jo.