Děti reagují na Teslu Model 3

Dnes si výjimečně odpočineme od odborných videí, jelikož jsme pro vás přeložili něco oddychovějšího. V tomto videu představí otec svou novou Teslu Model 3 svým dvěma dětem. Uvidíte, jak děti vnímají Autopilot, ďábelskou akceleraci nebo skryté hry a vtípky, kterých je Tesla plná. Video bylo natočeno v prosinci 2018.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Teslichard

To dieťa má lepší prehľad o aute a docvakáva mu to v podstate samo, nie ako vačšina diskutujúcich hejterov na internete. Skvelé.

Tomáš Kratochvíl

Svatá pravda. Řečí některých zdejších zavilých ropáků by ty děti okamžitě fotra vyhlásily, že koupit BEV si dneska může jedině debil. Ví to prý každé malé dítě.
Taky jsem si všimnul, že u nás by ty děti seděly obě vzadu, ukurtované do sedaček na sedačkách, jako pytle pšenice.

diwalt

Čistě věcná – obě takto velké děti by už i u nás mohly sedět vpředu. Kluk zcela určitě, holka je výškou tak někde na hraně.
A jinak tedy své vlastní menší dítě jsem kurtoval jak pytel pšenice dobrovolně. Ono to je opravdu výrazně bezpečnější a vzhledem k tomu, že na to potomek byl zvyklý od malička, bral to jako automatickou součást cesty a nijak mu to nevadilo. Prostě jsme se poutali v autě automaticky všichni, potomek měl navíc svou sedačku, jako míval u stolu svou vyšší židli apod. Děti tohle opravdu berou naprosto přirozeně, pokud s tím jsou v pohodě rodiče a dávají svým chováním najevo, že tohle je ok.

Tomáš Kratochvíl

Zas nemám takový odhad na děti, ale 150cm a 36 kg mě přijde jako zbytečně přehnaný požadavek na dětskou sedačku. Navíc vynucování použití chráničů, helem, sedaček, pásů se u mě nesetkává s podporou. Vy to berete jako samozřejmost a je to dobře. Nikdo vám to nemusí nutit a tak by to mělo být u všech uvědomělých občanů. Informovanost před vynucováním.

Silhan.J

To jsou zase řeči. Ty děti by byli stejně nadšení kdyby taková udělátka měl spalovák.

Silhan.J

Pravda. Většinou se soustředí na kvalitu výroby a ne na hračky kterých si dospělý člověk všímá maximálně pár dní

Vladimír Todt

Tesla rychlým růstem překročila hranici 750 USD/akcii s tím, že už při překročení 550 se mluvilo o přepálení. :O Asi nějaké dobré interní informace – Model Y dříve nebo dobré vylepšení baterií apod???

Invc

Je to reakce na čerstvě zveřejněné výsledky Panasonicu.