Podívejte se na rozhovor se zakladatelem ElonX natočený v Tesle Model S

Dnes v 18:00 SEČ proběhne premiéra nového videa, ve kterém autor YouTube kanálu Tesláček vede zhruba hodinový rozhovor s Petrem Melechinem, zakladatelem webu ElonX. Na video se můžete podívat kdykoli po vydání, ale během dnešní premiéry budeme oba na YouTube zodpovídat vaše dotazy v chatu.

Rozhovor se celý odehrál za volantem Tesly Model S, což pro mě byla vůbec první projížďka v Tesle. Je to poněkud paradoxní, jelikož dění kolem Tesly sleduji už několik let a více než rok o ní píšu zde na ElonX. Když mě tedy před časem oslovil youtuber Tesláček, který pravidelně vytváří zajímavá videa o Tesle a elektromobilitě, a nabídl mi projížďku, neváhal jsem ani minutu. Moje dojmy z jízdy se dozvíte ve videu.

Tesláčkova Tesla Model S 75D (Foto: Tesláček)

V neformálním rozhovoru jsme probrali všechna možná témata. Dozvíte se například, jak vlastně vznikl web ElonX, jak se vyvíjel a jak je „financovaný“. Hlavním tématem však byla Tesla – ať už přímo Model S 75D pojmenovaný „KnightRider“, v kterém jsme jeli, nebo automobilka jako taková. Přišla řeč na jízdní vlastnosti, verzi Autopilotu a pochopitelně se jízda neobešla bez demonstrace slavného zrychlení, které vás zarazí do sedačky. Pokec se také hodně točil kolem problematiky autonomního řízení a Tesláček mi ukázal, jak dobře funguje funkce Navigate on Autopilot. Dalším tématem byly například zkušenosti s evropským servisem Tesly. To je ale jen špička ledovce a v rozhovoru jsme toho probrali mnohem více (v popisu videa na YouTube najdete seznam všech probraných témat pro snadnou orientaci).

Další kvalitní obsah najdete na kanálu Tesláček, tak pokud vás video zaujme, nezapomeňte kanál odebírat. Stejně tak můžete přispět na jeho provoz na Patreonu výměnou za některé výhody. A pokud plánujete nákup Tesly, můžete použít Tesláčkův referral kód, díky kterému získáte nabíjení na 1500 km v síti Supercharger zdarma.

A jak se dozvíte ve videu, web ElonX neobsahuje žádné reklamy, a tak pokud jej rádi navštěvujete, můžete jej také finančně podpořit. A pokud se chcete na projektu podílet, stále hledáme nové redaktory a další výpomoc.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře