Přijďte na sraz fanoušků s Davidem Pavlíkem ze SpaceX

David Pavlík

ElonX ve spolupráci s portálem Kosmonautix.cz a Fakultou elektrotechnickou ČVUT pořádá unikátní neformální setkání fanoušků SpaceX v Praze. Akce nazvaná „David Pavlík: zkušenosti ze Silicon Valley“ proběhne ve středu 18. října od 18:00 v Praze.

O co jde?

Jak již název samotné akce napovídá, kromě setkání fanoušků mezi sebou půjde i o setkání s Davidem Pavlíkem, který pracuje ve SpaceX jako jediný Čech, ale už předtím prošel mnoha velkými firmami – Netflixem, Amazonem, či Microsoftem. Jak se tam dostal? Co se naučil v Amazonu a Netflixu? Jak se liší programování pro rakety od běžných aplikací? Má nějaké historky ze startů? Na všechny tyto otázky dostanou diváci odpovědi a následně se budou moci i sami ptát. Připravena je navíc vědomostní soutěž na téma SpaceX.

Akcí budou provázet moderátoři Petr Melechin z webu ElonX a Dušan Majer z portálu Kosmonautix. Po přednášce bude následovat neformální část v blízkém podniku. Kapacita bude omezená, bližší informace pošleme týden před akcí.

Jak si zajistit místo na akci?

Jedinou možností je registrace přes portál Eventbrite. Po krátkém zaregistrování vám přijde mail se vstupenkou. Tu si můžete vytisknout nebo ji ukážete v mobilu. Kapacita akce je 200 míst a vstupné je zdarma. Může se tedy stát, že se kapacita vyčerpá. Pokud se zaregistrujete a zjistíte, že na akci nakonec nedorazíte, odhlaste se prosím. Systém využívá čekací listinu, takže se dostane na zájemce, kteří čekají v řadě za vámi. Akce má také svou oficiální událost na Facebooku, ale pamatujte, že tato událost je pouze informativní. To, že se na Facebooku k události přihlásíte, vám nezajistí místo na akci. Opravdu bude rozhodovat pouze registrace přes Eventbrite.

Jak se dostat na místo konání?

Akce se koná v Praze na adrese Karlovo náměstí 13. Z Karlova náměstí (blízko metra) vejděte do budovy Fakulty strojní ČVUT. Projděte budovou do dvora, kde najdete Fakultu elektrotechnickou. Beseda bude v místnosti K1. A jedno důležité upozornění na závěr – jde o neformální setkání fanoušků, nikoliv o oficiální akci SpaceX.

Budeme se na vás všechny těšit!

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Martin Vondra

Ahoj kluci,

budete dělat nějaký záznam, který se umístí na YouTube?

Štěpán

Teď se to ještě neví. Na minulé (podobné) akci to nešlo, ale třeba to teď půjde.

Marek

Též doufám v záznam 🙂

Jirka Hadac

Ja to ani nezkousim, se zaregistrovat:-) nemel bych cas dojet, budu jako spousta dalsich doufat v zaznam.