Podívejte se na rozhovor se zakladatelem ElonX o lunární Starship a dalších tématech

V úterý od 20:00 SELČ můžete sledovat živý přenos z kanálu Teslacek Aitacek, který bude kromě novinek ze světa Tesly zahrnovat také rozhovor s šéfredaktorem ElonX Petrem Melechinem.

Rozhovor se však místo Tesly bude věnovat SpaceX. Řeč bude o historii firmy, aktuálním kontraktu na dopravu astronautů NASA na Měsíc ve Starship, rivalitu mezi SpaceX a konkurenčními firmami a řadě dalších témat.

A jestli článek čtete ještě před zahájením živého vysílání, můžete si zkrátit čekání zhlédnutím staršího rozhovoru ze stejného kanálu, který se věnoval automobilce Tesla.

Rozhovor začíná přibližně v 44. minutě
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jirik

Celé video je super, a díky za veškeré informace, ale mrzí mne to, co jsem zahlédl na konci v čase 2:34:04, kde naskakují vpravo dole informace o twitteru, instagramu apod. Mimojiné je tam: “POTPOŘ MĚ NA PATREONU”… Teda rád bych podpořil, ale potpořovat nebudu… žiši zvládám dost, ale tohle je až přímo hnusná hrubka…

Jiří Hadač

Souhlasím, že je to docela slušná hrubka. Ale můžu ti k tomu říct jediné. Není to kanál ani elonx, ani Petra Melechina, proto upozorňovat na ni zde je bezpředmětné a nikdo z nás s tím při nejlepší vůli nemůže nic udělat. Nejlépe bude to napsat do komentářů kanálu Tesláčka. Ovšem není vyloučeno, že to je nějaký místní vtip, o kterém my externí nic nevíme.

Naposledy upraveno před 2 lety uživatelem Jiří Hadač
Jiří

Je to dysgrafik, říkal to v několika svých videích. To ale vůbec nic nemění na úsilí, které do toho vkládá. Pokud nechcete podpořit, tak nepodporujte, ale dávat to ostentativně najevo je myslím zbytečné.

Jan Tichavský

Já nechápu takové rozhořčení kvůli jednomu písmenku. To je fakt to nejdůležitější co vás na tom videu zajímá? Evidentně sdělení neztratilo význam, rozumíte tomu i vy, tak proč to řešit tady?

Hmmmm!

Až přijde Procházka, hlavně mu nikdo nereagujte, i kdybyste se měli kousat do rtu. Na to právě čeká.

Herec bez obecenstva přestává být hercem.

Jiří

A je to tu, Venca si vyšel na vycházku a nahodil deset udiček. Tak kdopak se asi zakousne do rtu a kdo se chytí na návnadu?

PetrV

Blahopřeji Elonovi k velké výzvě. Je to génius.