Víkendové vtípky #1: Falcon Heavy poletí za 6 měsíců

Jeden z českých fanoušků SpaceX dnes zveřejnil povedené parodické video o neustálých odkladech Falconu Heavy, a mě na základě toho napadlo zavést novou odlehčenou víkendovou rubriku, ve které jednou za čas vydám malou sbírku vtípků souvisejících se SpaceX. Může se jednat o videa, GIFy, memy, komiksy, vtipné stránky apod. A jelikož ElonX je český web, veškerý obsah v této rubrice bude vždy v češtině či slovenštině. Tématem dnešního dílu bude samozřejmě raketa Falcon Heavy, vděčný cíl všemožných narážek a vtípků.

Hitlerovi se nelíbí odklad Falconu Heavy

Originál: film Pád Třetí říše, titulky: Adam Trunečka

Interstellar – čekání na Falcon Heavy

Originál: film Interstellar, nápad s FH: Cubicbill1, překlad: Petr Melechin

Malý Elon s tatínkem

Původní komiks: Nedroid.com, nápad s FH: Cubicbill1, překlad: Petr Melechin

Stále čekám

Autor: Petr Melechin

Kdy odstartuje Falcon Heavy?

Skutečnost, že první start Falconu Heavy je vždy naplánován na termín zhruba 6 měsíců v budoucnu, je už takovou vtipnou stálicí mezi fanoušky SpaceX. Pro snadné sledování termínu startu naštěstí můžete použít stránku Kdy odstartuje Falcon Heavy? Díky této vychytávce vám premiérový start FH určitě neunikne! Nesmíte však zmáčknout F5…

Co říkáte na novou rubriku? Vídali byste ji rádi pravidelně? Dejte mi vědět do komentářů! Zároveň budu rád, pokud mi budete zasílat tipy na vtipný obsah související se SpaceX či Elonem Musk (ať už vámi vytvořený, nebo cizí). Tipy prosím posílejte na email kontakt@elonx.cz. Pokud se bude jednat o cizí obsah, snažte se uvádět původního autora díla. Zároveň by se v případě cizojazyčného obsahu mělo jednat o něco, co se dá relativně snadno přeložit do češtiny. Díky!

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který projektu věnuje až nezdravě velkou část svého volného času a jinak pracuje v oboru lokalizace her. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

5
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
Zdeněk
Host
Zdeněk

SUPER.

Emmette
Host
Emmette

tak vsechno stalo za starou backoru, ale ta stranka s odpoctem me uplne dostala 😀

Adam
Host
Adam

Jsem rád, že jsem inspiroval 🙂 je to pro mne čest 🙂

TyfuZ
Host
TyfuZ

povedené, jen tak dále 😉

Tom
Host
Tom

Super, jen tak dál.