6 věcí, které James May nenávidí na své Tesle Model S

Tesla Model S (Foto: Tesla)

Britský televizní moderátor a komik James May je známý z automobilového pořadu Top Gear, který donedávna uváděl na BBC společně s Jeremym Clarksonem a Richardem Hammondem. Avšak kvůli
neshodám mezi Clarksonem a BBC se trojice moderátorů rozhodla vytvořit nový pořad s názvem The Grand Tour, který je v produkci Amazonu. May je nadšenec do aut a rád zkouší nové technologie s tím spjaté. Zda elektrická auta zbožňuje a co mu naopak vadí na jeho Tesle Model S, se dozvíte v dnešním videu ze srpna 2020.

Pokud se vám jeho průpovídky a sarkasticky britský humor líbí, tak určitě doporučuji další pořady v jeho podání, které vyšly na Amazon Prime Videu. Our Man in Japan je dokument o jeho cestě po Japonsku a Oh Cook! je nekoncepční pořad o vaření, který uvádí větou „Jmenuji se James May a neumím vařit!“, takže o zábavu je postaráno.

Poznámky k videu:

  • May mluví o klikách, které se nevysouvají. K této funkci je potřeba povolit tzv. Auto Present Handles, aby se kliky automaticky vysunuly, když se k autu přiblížíte s klíčem.
  • Dále je zmíněno, že se auto automaticky vypne po vystoupení. Stačí ponechat dveře auta po vystoupení otevřené a auto se samo nevypne.
  • Kufr auta nevydá zvuk, pokud se zavře manuálně. Avšak při zmáčknutí tlačítka pro automatické zavření kufru se ozve bezpečnostní pípnutí.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Propi.ska

Banky celého světa ho nenávidí! Jak si Elon Musk těmito jednoduchými třemi triky, které zachvátily zemi Česká republika, čistí cévy?

Dominik

No dobře ale když člověk přijede domů za deště tak si auto chce zavřít a jít si otevřít bránu. Mohli to tam dát nastavitelné třeba 30s, 1min a tak 🙂

Petr Melechin

Zrovna tohle je věc, kterou lze snadno přidat v rámci softwarové aktualizace, pokud po ní bude dost lidí volat.

Ivo Janáček

S tímto nelze než souhlasit.

Jaroslav

Ne všichni mají elektrické brány, jak je ve videu “ukázáno” někdo má třeba obyčejnou dřevěnou bránu…

Tomáš

Někteří bydlí v rezidenci, kde je brána to poslední, co by mohli ovlivnit. Někteří mají chatu, kde prostě chtějí mít klasickou dřevěnou bránu, kterou si budou moct s úsměvem ručně otevřít a zase zavřít. Každý to má jinak a chápu, že by někomu mohl tento nedostatek vadit 🙂

Tomáš

“Stačí ponechat dveře auta po vystoupení otevřené a auto se samo nevypne.” To je rada za všechny prachy 🙂 Venku slejvák jak kráva, -20 stupňů nebo orkán, ale pohoda, stačí nechat otevřené dveře 😀

Martin B

Je to dobrá rada. Kdy jsi naposledy viděl orkán? Rekněme že tahle rada ti poslouží v 95% případů. A pokud zrovna prší nebo z nebe padají trakaře, tak prostě dveře zavřeš.

Naposledy upraveno před 5 měsíci uživatelem Martin B
Suchý LED pásek

Mimochodem když ji nenávidí, tak proč s ní jezdí? Já na autě nenávidět jednu věc, tak ho prodám a vyberu si takový, který mi vyhovuje a budu ho mít rád.

Petr E.

Ale vždyť na konci videa říká, že existuje dalších 2837 věcí, které na tesle miluje. A upřímně řečeno, když jsem si kupoval nové auto, nedělal jsem kompromisy a vybral si takové, které mi vyhovuje – a přesto bych našel 6 prkotin, které mě rozčilují…

Krys

Absolutně souhlas, video beru jako poklonu Tesle, protože z těch tisíců věci, které tam můžou nefungovat nebo nefungovat, tak jak by člověk zrovna chtel, si defacto našel jen 6 a kromě jedné všechno úplné kosmetiky.

PetrK

Tak on také říká, I don’t like, to je spíš …mi vadí… V názvu videa je pak, kdoví proč, hate. I Monika to překládá citlivěji jako nelíbí

Petr Melechin

„Hate“ je i v původním názvu videa: https://www.youtube.com/watch?v=6rdhpH3D2jo

PetrK

Vždyť to říkám 🙂 tedy píšu :-).

Petr Melechin

Aha, tak to pardon, já myslel, že vám vadí název článku u nás.