6 věcí, které James May nenávidí na své Tesle Model S

Tesla Model S (Foto: Tesla)

Britský televizní moderátor a komik James May je známý z automobilového pořadu Top Gear, který donedávna uváděl na BBC společně s Jeremym Clarksonem a Richardem Hammondem. Avšak kvůli
neshodám mezi Clarksonem a BBC se trojice moderátorů rozhodla vytvořit nový pořad s názvem The Grand Tour, který je v produkci Amazonu. May je nadšenec do aut a rád zkouší nové technologie s tím spjaté. Zda elektrická auta zbožňuje a co mu naopak vadí na jeho Tesle Model S, se dozvíte v dnešním videu ze srpna 2020.

Pokud se vám jeho průpovídky a sarkasticky britský humor líbí, tak určitě doporučuji další pořady v jeho podání, které vyšly na Amazon Prime Videu. Our Man in Japan je dokument o jeho cestě po Japonsku a Oh Cook! je nekoncepční pořad o vaření, který uvádí větou „Jmenuji se James May a neumím vařit!“, takže o zábavu je postaráno.

Poznámky k videu:

  • May mluví o klikách, které se nevysouvají. K této funkci je potřeba povolit tzv. Auto Present Handles, aby se kliky automaticky vysunuly, když se k autu přiblížíte s klíčem.
  • Dále je zmíněno, že se auto automaticky vypne po vystoupení. Stačí ponechat dveře auta po vystoupení otevřené a auto se samo nevypne.
  • Kufr auta nevydá zvuk, pokud se zavře manuálně. Avšak při zmáčknutí tlačítka pro automatické zavření kufru se ozve bezpečnostní pípnutí.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře