Den ve světě Tesly – prohlídka továrny, jízda s Autopilotem, nabíjení u Superchargeru, představení Modelu Y

ElonX navázal spolupráci s webem VideaČesky.cz, kde najdete povedená otitulkovaná videa všeho druhu. Překladatelé z VideaČesky nyní pravidelně překládají videa týkající se Elona Muska a jeho firem, takže pro vás to znamená více přeložených videí než doposud. A přeložená videa z ElonX se naopak budou postupně objevovat také na webu VideaČesky.

V nově přeloženém videu absolvoval Jack Rix z magazínu Top Gear jednodenní rychlokurz ze světa automobilky Tesla. Nejdříve navštívil továrnu ve Fremontu, kde se momentálně vyrábějí všechny vozy Tesla, pak se v zapůjčeném Modelu 3 Performance vydal ze San Franciska do Los Angeles na slavnostní odhalení Modelu Y a po cestě si vyzkoušel Autopilot i nabíjení u Superchargeru. Jaký má redaktor nakonec názor na vozy automobilky Tesla a její zanícené fanoušky?

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Pavel

Ještě teď se mi dělají mžitky před očima.

pavilek9258

Hmm, velké zklamání z videa – vypnuto v třetí minutě.
Stříhačovi by měli zarazit “nůžky” hodně hluboko do řitě – na ty zoufalé půlvteřinové a vteřinové střihy se nedá bez újmy na zdraví dívat.

Ivo Janáček

Mě to přišlo docela zábavné.

Něco podobného jako aktuální akce Teslou do Paříže. https://www.lidovky.cz/byznys/auto/teslou-z-prahy-do-parize-dobijet-musime-kazdych-200-kilometru.A190507_141836_ln-auto_vag

daevid

Pan redaktor mohol v clanku aspon uviest o aku verziu modelu S sa malo jednat 😆

Michal Lenc

Už jsem chtěl začít nadávat, že redaktor ani nedal k dispozici fotku, ze který by bylo poznat, zda je to auto před faceliftem, nebo po něm. A hle, před minutou nová fotka. 😀 Je to verze před faceliftem, takže určitě rok výroby 2015 a starší. Viděl bych to asi na na verzi s bateriemi 75 kW nebo 85 kW.

daevid

Britský strih a réžia sa nezaprie ala Guy Ritchie – King Arthur: Legend of the Sword 😀