Dva nejdůležitější zaměstnanci Elona Muska

ElonX navázal spolupráci s webem VideaČesky.cz, kde najdete povedená otitulkovaná videa všeho druhu. Překladatelé z VideaČesky nyní pravidelně překládají videa týkající se Elona Muska a jeho firem, takže pro vás to znamená více přeložených videí než doposud. A přeložená videa z ElonX se naopak budou postupně objevovat také na webu VideaČesky.

Nově přeložené video z kanálu NeoScribe si posvítilo na dva klíčové zaměstnance Tesly a SpaceX, kteří velkou měrou přispěli k úspěchům těchto dvou společností Elona Muska. JB Straubel je spoluzakladatel a technický ředitel Tesly, který pomohl vyvinout klíčové technologie pro elektromobily a bateriové produkty firmy. Druhým důležitým zaměstnancem pak je Tom Mueller, kterého možná už znáte z našich článků. Mueller je jedním ze zakládajících členů SpaceX a má na svědomí vývoj všech motorů od Kestrelu přes Merlin až po Raptor. Více si o něm a dalších důležitých lidech ze SpaceX můžete přečíst v naší sérii článků Osobnosti SpaceX.

(Poznámka: Ve videu je drobná chybka, Mueller byl členem Reaction Research Society, nikoliv Recreation Research Society, titulky tuto skutečnost odrážejí.)

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře