Epické ohlédnutí za úspěšným rokem SpaceX

ElonX navázal spolupráci s webem VideaČesky.cz, kde najdete povedená otitulkovaná videa všeho druhu. Překladatelé z VideaČesky nyní pravidelně překládají videa týkající se Elona Muska a jeho firem, takže pro vás to znamená více přeložených videí než doposud. A přeložená videa z ElonX se naopak budou postupně objevovat také na webu VideaČesky.

SpaceX má za sebou veleúspěšný rok, o čemž jste si tu mohli podrobněji přečíst na Silvestra. Pokud se vám však nechce číst sáhodlouhý text, možná uvítáte shrnutí úspěchů firmy v roce 2018 formou epického videa. Loni jsme žasli nad premiérou Falconu Heavy, prvními lety Blocku 5, upravenou raketou BFR, prvním přistáním na LZ-4 nebo upravenou lodí Mr. Steven, tak si teď tyto skvělé momenty můžete připomenout.

Další přeložená videa o firmách Elona Muska s českými nebo slovenskými titulky najdete zde.

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který projektu věnuje až nezdravě velkou část svého volného času a jinak pracuje v oboru lokalizace her. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

5
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
Roman
Host
Roman

Co dodat. Už jen popřát SpaceX hodně štěsti aby rok 2019 byl stejně tak uspěšný a možná ještě lepší než ten předchozí.

Petr
Host
Petr

Bomba video!
Držím SpaceX všechny palce!

krTTek
Host
krTTek

Teda, husi kuze po tele a slza v oku. Pekne.

Ladislav
Host
Ladislav

Přímo skvostné video. Člověk se až neubrání dojetí.

Hansnasa
Host
Hansnasa

Krásně udělané video,které pohladí každého fanouška kosmonautiky na srdci.Přeji mnoho dalších úspěchů a jen úspěšné starty.Teprve příchodem SpaceX se daly konečně kolečka kosmonautiky do pohybu a díky moc za to.