Tesla FSD Beta: Dokáže si Autopilot poradit s chodci na přechodech?

Tesla FSD Beta je zatím nejpokročilejší verze systému Autopilot, která už je schopná autonomně řídit vozidlo víceméně kdekoliv a zvládá přitom dodržovat pravidla silničního provozu. Tesla momentálně testuje betaverzi tohoto softwaru a na internetu je k dispozici spousta videí ze zkušebních jízd.

Začal jsem tedy vydávat nový videoseriál, který poukazuje na zajímavé momenty, na které narazili testeři FSD Bety. Může jít například o chyby, kterých se autonomní systém dopustil, nebo naopak zlepšení v situacích, které Autopilot dříve vůbec nezvládal nebo s nimi měl problémy.

V dnešní epizodě se podíváme podrobněji na to, jak si FSD Beta vede v případě přechodů pro chodce. Jedná se o překvapivě komplexní problém, který nemá vždy jednoznačně správné řešení. Tesla si však vede velmi dobře, i když občas nezastaví chodcům, kterým by nejspíš zastavit měla…

Pokud je tedy mezi vámi nějaký ostřílený střihač, grafik nebo dabér a chtěli byste pomoct s tvorbou těchto videí, určitě se mi ozvěte na email kontakt@elonx.cz. Mohl bych pak nová videa vydávat častěji a pravidelněji. Také mi můžete posílat tipy na zajímavé klipy z testování FSD Bety, na které narazíte.

Dejte mi prosím v komentářích vědět, jestli se vám seriál líbí, případně co mám zlepšit do příště. Videa budou zveřejňována tady na webu i na YouTube kanálu ElonX-cz.
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře