Elonovinky #1: The Boring Company (nový videoseriál o Elonu Muskovi)

Pokud navštěvujete web Živě.cz nebo jeho podsekci VTM, možná jste si všimli, že se tam před pár dny objevil první díl seriálu Elonovinky. Jedná se o zbrusu nový videomagazín, který bude každý týden informovat o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, OpenAI, Neuralinku nebo Hyperloopu, který s Elonem úzce souvisí.

Seriál je výsledkem spolupráce mezi weby Živě/VTM a ElonX.

První díl se zabývá Muskovou nejnovější firmou zvanou The Boring Company. Ta hodlá modernizovat způsob ražby tunelů pod městy a ty následně zaplnit auty na elektrických saních, nebo superrychlým Hyperloopem. “Nudná společnost” už razí zkušební tunel pod parkovištěm SpaceX, ale v poslední době se o firmě mluvilo především kvůli nevšední marketingové kampani, při které Musk prodával kšiltovky a “plamenomety”. Prostě šílenost.

Elonovinky #1: The Boring Company:

Kromě videa si můžete na VTM vždy přečíst také doprovodný článek s doplňujícími informacemi k probíranému tématu.

Příští díl se bude zcela nepřekvapivě věnovat SpaceX a premiéře Falconu Heavy, takže se máte na co těšit! O nových dílech Elonovinek budu vždy informovat zde na webu a dalších místech.

Do komentářů mi určitě dejte vědět, jak se vám nový projekt líbí! Případnou kritiku aktuální epizody samozřejmě jako vždy také vítám. 🙂
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře