Víkendové vtípky #7: Znovu o Falconu Heavy

Máme tu další vydání víkendových srandiček, tentokrát se vrátíme k populárnímu tématu, kterým tato rubrika vlastně začala. Ano, samozřejmě mluvím o Falconu Heavy. Všichni se na něj těšíme, ale raketa pořád ne a ne dorazit. Dočkáme se letos? Doufejme, že ano. No a pokud ne, aspoň se můžeme uchlácholit těmito vtípky.

A nezapomeňte, že můžete stále zasílat tipy na vtipné obrázky či videa na email kontakt@elonx.cz.


Už je to tady! Nebo není?

Autor: Cameron Byers

Při misi CRS-10 došlo k prvnímu přistání na pevnině za denního světla a dostalo se nám tak nádherných záběrů z dronu. Netrvalo dlouho a vzniklo toto skvělé video znázorňující, jak by to mohlo vypadat, až budou na LZ-1 přistávat oba boční stupně Falconu Heavy najednou:

Náklad prvního Falconu Heavy

Autor: rdivine

Dlouho se spekulovalo o tom, co vlastně první FH ponese za náklad. Teslu? Autobus? Dragon kolem Měsíce? Nakonec se Elon vyjádřil ve smyslu, že to bude jen “nějaká kravina”, čímž spekulacím moc nepomohl. Každopádně řadu lidí napadlo, že by SpaceX mohlo pokračovat v tradici vynášení sýra na oběžnou dráhu (viz zajímavosti o Dragonu) a vznikla tato fotomontáž:

SpaceX je liška podšitá

Autor: salsadesign, překlad: Petr Melechin

Mazané! Pokud Elon takhle přemýšlí, leccos by to vysvětlovalo…

Jasná volba

Autor: Adam Trunečka/SpaceX Memes

Autorem tohoto vtípku je náš čtenář Adam Trunečka, od kterého jste už v minulosti mohli vidět video s Hitlerem. Nedávno si založil facebookovou stránku SpaceX Memes, která se věnuje právě vtípkům o SpaceX (v angličtině), takže pokud vám Víkendové vtípky nestačí a prahnete po dalším materiálu, určitě mu dejte lajk! S řadou jeho výtvorů se v budoucnu budete pravděpodobně setkávat i tady na ElonX.

Děti, nebavte se s cizími lidmi

Autor: Adam Trunečka/SpaceX Memes

Moje máma mi vždycky říkala, že se nemám bavit s cizími lidmi a při přecházení ulice se vždycky dvakrát rozhlédnout. Ale kdyby mi klaun z hororu To nabízel start Falconu Heavy, tak bych asi taky neodolal.

Čekání pokračuje

Autor: Petr Melechin

Dobrosrdeční klauni, kteří plní přání fanouškům SpaceX, však neexistují, a tak realita vypadá nadále spíš takhle:

To je pro dnešek vše. Napište mi do komentářů, který vtípek vás tentokrát pobavil nejvíce!


Předchozí vydání Víkendových vtípků:

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře