Víkendové vtípky #17: Znovu o Elonovi

Je tu další vydání víkendových vtípků, ve kterém se tentokrát znovu podíváme na zoubek Elonu Muskovi – zakladateli SpaceX, rozeném Marťanovi a bohovi.

A nezapomeňte, že můžete zasílat tipy na vtipné obrázky či videa na email kontakt@elonx.cz.


Země je placatá přece

Originál: Dorkly, překlad: Petr Melechin

Existuje spousta videí na YouTube, ve kterých se lidé snaží dokázat, že přistání Falconů jsou vlastně jen starty puštěné pozpátku, a jelikož je Země placatá, SpaceX je jeden velký podvod. Elon naštěstí našel řešení, jak se s takovými lidmi vypořádat.

Taťka Elon

Originál: muskmemes, překlad: Petr Melechin

Musk ve filmu

Autor: DrWankalot

Elon Musk se mihl v mnoha filmech a seriálech – například Iron Man 2, Proč zrovna on?, Machete zabíjí a Teorie velkého třesku. Zasloužil by si ale vlastní film o svém životě, nemyslíte? Takhle by mohl vypadat plakát.

Elon Maska

Autor: slev7n

Když už jsme u hollywoodské produkce, pamatujete na animovaný seriál Maska (a posléze film s Jimem Carreym)? Co byste říkali na moderní remake s Elonem?

Elon v Japonsku

A na závěr něco z absurdního soudku. Elon před časem navštívil Japonsko, kde byl pozván do jednoho ze zábavních pořadů, jejichž absurditou je Japonsko (nechvalně) proslulé. Výsledek nevyžaduje další komentář (nebo teda vyžaduje, ale já stejně jako Elon netuším, co se vlastně ve videu dělo).


Předchozí vydání Víkendových vtípků:

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který projektu věnuje až nezdravě velkou část svého volného času a jinak pracuje v oboru lokalizace her. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

5
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
Honza
Host
Honza

A kdyby si snad někdo myslel, že video bude srozumitelnější, pokud si zobrazíte automatické titulky přeložené do angličtiny, protože google přece udělal velký pokrok v porozumění jazyku a u velkých jazyků, jako angličtina a japonština, to obvykle funguje lépe než pro češtinu, tak ne, nepomáhá to ani v nejmenším.

Zdeněk
Host
Zdeněk

Když to nepochopil ani Elon Musc, tak už nikdo 😂

Goodman
Host
Goodman

Tentokrát se všechny vtípky dost povedly. Zejména ten první 😀

Tomáš
Host
Tomáš

Na takom stretnutí by som sa nesmial ani z diplomacie

qqq
Host
qqq

Hmm,
dneska ty vtípky nemají chybu :-)))
(havně placatá země a MASKA)
q.