Víkendové vtípky #29: O fanoušcích SpaceX

V dalším vydání Víkendových vtípků si vezmeme na paškál sami sebe, tedy fanoušky SpaceX a Elona Muska. Zdá se vám o Falconu Heavy, mluvíte o Elonovi při každé příležitosti? Tak dnešní vtípky jsou právě pro vás!

Wernher von Elon

Autor: Vědátor

Pokud jste tohle nezažili, tak nejste opravdoví fanoušci. A jestli tohle vašim přátelům vadí, najděte si nějaké lepší. Vášeň je vášeň!

To je ten zpěvák?

Když už jsme u těch kamarádů, rozhodně neztrácejte čas s takovými, kdo pořád nechápou, proč je Elon Musk bůh. Nebo je překonvertujte na muskismus.

Velikoelonoce

Autoři: ifwinterends a Intro24

Nedávné Velikonoce byly ideální příležitostí, jak projevit svou lásku k Elonovi a jeho firmám, jako je The Boring Company. Využili jste jí?

Když miluješ svou práci

Zdroj: SpaceX

Největší fanoušky SpaceX mnohdy najdete v jejich vlastních řadách. Ostatně, znáte nějakou jinou firmu, která by dokázala inspirovat své zaměstnance natolik, že se uchýlí k něčemu takovému?

SpaceSeX

Autor: Petr Melechin

Sexuální život fanoušků SpaceX je v mnoha ohledech problematický, ale tady jste mezi přáteli, takže vás tu nikdo nebude kritizovat.

Co to na mě zkoušíš?

Autor: SpaceX Memes, překlad: Petr Melechin

Různí závistivci a další pochybné existence vás občas zkusí přetáhnout na temnou stranu Síly, ale správný fanoušek SpaceX dokáže odolat!

Landing Zone Brno

Zdroj: Tomáš Tureček

V Brně jsou značně pokrokoví a evidentně taky velcí fanoušci, neboť poskytli Elonu Muskovi prostory před hlavním nádražím pro potřeby přistávání prvních stupňů Falconu 9. Co bude příště? BFR spalující slivovici?


Předchozí vydání Víkendových vtípků:
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře