Daily Hopper: Starhopper i Starship S24 sní o orbitální misi

Na Twitteru vychází vtipný komiks ze světa kosmonautiky a především ze Starbase, kde SpaceX vyvíjí Starship. The Daily Hopper pravidelně zveřejňuje nové komiksy, přičemž často jsou hlavními postavami Starhopper, Falcon 9 nebo různé prototypy Starship a Super Heavy. Se svolením autora jsme se rozhodli komiksy týkající se SpaceX překládat do češtiny a slovenštiny.

V tomto vydání přeložených komiksů se podíváme na další eskapády prototypů Starship ve Starbase, které sní o orbitální misi. Autor začal komiksy opět vydávat s vyšší frekvencí, a tak se s nimi nejspíš budete u nás na webu setkávat častěji než dříve.

Pokud se vám tyto komiksy líbí, můžete jejich autora finančně podpořit na Patreonu a získat za to určité výhody.

Přípravu obrázků na překlad a vytvoření slovenské verze zajišťuje Martin Dravecký. Překlad do češtiny má na svědomí Petr Melechin.

Do nekonečna a ještě dál

Prototypy Super Heavy B7 a Starship S24 se připravují na orbitální misi a Starhopper se kvůli tomu cítí tak trochu opomíjený, a tak se chce do mise zapojit taky.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Záhada v zahradě

Když byla Starship S24 po kombinovaném testováním odpojena od Super Heavy B7 a odvezena do oblasti s vyřazenými prototypy, vyvolalo to obavy, že poputuje do šrotu. Ani ostatní prototypy Starship evidentně nevěděly, proč byla S24 zaparkována zrovna tam.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Čelisti

Někdo si všiml, že Starship ve vodě vypadá jako kosatka nebo žralok, což vedlo ke vzniku několika memů na toto téma. Evidentně je zaznamenala i sama Starship S24 a trochu jí to vlezlo do hlavy.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Nejnovější vydání přeložených komiksů Daily Hopper:

Starší vydání najdete zde.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře