Daily Hopper: Starliner, návštěva Starbase a selfíčka ve vesmíru

Na Twitteru vychází vtipný komiks ze světa kosmonautiky a především ze Starbase, kde SpaceX vyvíjí Starship. The Daily Hopper pravidelně zveřejňuje nové komiksy, přičemž často jsou hlavními postavami Starhopper, Falcon 9 nebo různé prototypy Starship a Super Heavy. Se svolením autora jsme se rozhodli komiksy týkající se SpaceX překládat do češtiny a slovenštiny.

V tomto vydání přeložených komiksů se podíváme na nejnovější příhody ze Starbase a také z poslední sdílené mise Transporter.

Pokud se vám tyto komiksy líbí, můžete jejich autora finančně podpořit na Patreonu a získat za to určité výhody.

Přípravu obrázků na překlad a vytvoření slovenské verze zajišťuje Martin Dravecký. Překlad do češtiny má na svědomí Petr Melechin.

Jistota je jistota

Kosmická loď Starliner se potýkala s jedním problémem za druhý, a tak se partička ze Starbase rozhodla Boeingu podat pomocnou ruku.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Návštěvník

Autor komiksu Daily Hopper nedávno osobně navštívil Starbase a takhle si představuje reakci zdejších prototypů na jeho přítomnost.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Nová doba

Vesmír byl dříve výsadou hrstky nejmocnějších zemí světa. Dnes už to ale neplatí a družici na oběžnou drahu si díky sdíleným misí Transporter může vynést téměř kdokoli…

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Nejnovější vydání přeložených komiksů Daily Hopper:

Starší vydání najdete zde.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře