Elonovinky #9: Špatné zprávy pro Teslu

Elonovinky jsou novým videoseriálem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, OpenAI, Neuralinku nebo Hyperloopu, který s Elonem úzce souvisí.

Nový díl se věnuje Muskově společnosti Tesla, která v posledních týdnech čelí jedné špatné zprávě za druhou. V jejím voze s aktivovaným Autopilotem zemřel člověk, v Norsku přepravci používají nebezpečné náklaďáky a do toho Tesla nestíhá vyrábět Model 3 tak rychle, jak by si přála. To vše vedlo k prudkému poklesu hodnoty akcií firmy. Dokáže se z toho Tesla zotavit?

Elonovinky #9: Špatné zprávy pro Teslu:

Předchozí epizody:

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Marian
hotovson

odhad a prognozy vyroby Modelu 3 lze sledovat na https://www.bloomberg.com/graphics/2018-tesla-tracker/

Jiří

A nedalo by se udělat textově? Video nesnáším, protože zdržuje a nepřináší tolik informací.

malky

Je vazne skoda ze to je video…

Page

No to je vážně škoda. vím, že nosné informace těch videí jsou tak na jedno souvětí, ale právě proto mě to vadí. Navíc, si čtu zprávy v noci na mobilu v posteli, a tam si video fakt nepustím. Ale i tak díky za ně 😉

huska

Co tohle je?
tak dobrej web a logo blesku, debilní reklama…brrr

Page

No osobně mi profilování do skupiny s Bleskem nesedí a nechtěl bych, aby to sklouzlo do bulváru. I už třeba taková věc, jak, že se mi po přehrání novinek automaticky spustí nějaký dementárny z Blesku je ubohost, Dara mě fakt nezajímá.

Page

A za to vám dík. Hlavně za ty novinky. Několikrát mě napadlo, že bych něco také psal, ale jaksi je pohodlnější si přečíst něco na Twitteru, na anglických novinách, třeba Florida News jsou dobré, a nikam to nepřeposílat. O to víc si vážím vašeho snažení.