Elonovinky #47: Ocelová Starship, dva Falcony Heavy, Tesla v Evropě a další

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, Neuralinku nebo Hyperloopu.

Dnešní díl je speciální, protože si jej redakce ElonX vytvořila sama, abyste nebyli bez Elonovinek moc dlouho. Zároveň jsme tohoto experimentu využili k vytvoření delší epizody, ve které tedy stihneme probrat více témat z posledních zhruba dvou týdnů. Například se dozvíte, že raketa BFR má nové jméno a také nakonec bude z oceli, uvidíte nové fotky Crew Dragonu, zjistíte, kdy znovu poletí Falcon Heavy, prohlédnete si první tunel společnosti Boring Company a zjistíte, kolik bude stát Tesla Model 3 v Evropě.

Střih videa a grafiku zajistil Pavel Vantuch, komentář napsal a namluvil Petr Melechin. Příště už budou Elonovinky pokračovat ve stejném stylu, jak jste byli zvyklí. ElonX ale možná v budoucnu sem tam vytvoří video nějakého jiného typu. Pokud máte zkušenosti se střihem videa nebo dabingem a chtěli byste se na produkci videí podílet, neváhejte se ozvat na email kontakt@elonx.cz!

Předchozí epizody Elonovinek:
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře