Daily Hopper: Upgrady pro Starship a žhavý návrat S20

Na Twitteru vychází vtipný komiks ze světa kosmonautiky a především ze Starbase, kde SpaceX vyvíjí Starship. The Daily Hopper pravidelně zveřejňuje nové komiksy, přičemž často jsou hlavními postavami Starhopper, Falcon 9 nebo různé prototypy Starship a Super Heavy. Se svolením autora jsme se rozhodli všechny komiksy týkající se SpaceX překládat do češtiny a slovenštiny.

Dnes tu pro vás máme nové komiksy z posledního týdne, které se věnují aktuálně probíraným vylepšením budoucích Starship a také chystanému orbitálnímu testu prototypu S20.

Pokud se vám tyto komiksy líbí, můžete jejich autora finančně podpořit na Patreonu a získat za to určité výhody.

Přípravu obrázků na překlad a vytvoření slovenské verze zajišťuje Martin Dravecký. Překlad do češtiny má na svědomí Petr Melechin.

Nová móda

Starship má dostat upravené přední aerodynamické klapky. Jde ale jen o nejnovější módní výstřelek?

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Bulvár

Časopisy nově cílí už také na nebohé Starship, kterým dělá starosti nadváha a vlastní image.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸


Žhavý návrat

Starship S20 čeká žhavý návrat do atmosféry. Zajímavá podívaná to bude, ať už první orbitální test dopadne jakkoli.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Předchozí vydání přeložených komiksů Daily Hopper:
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Meh

Humor stale zakazan ? 🙂

Martin

Meh, jestli se ti to nelíbí, tak napiš Daily hopprovi na Twitter. Jestli máš jiný smysl pro humor, než většina fanoušků této stránky, tak máš prostě smůlu. Daily hopper je poměrně dost oblíbený, tudíž asi nebude nevtipný

Invc

Od Meh je to spíše narážka na to, že “humor” pana Goodmana nějakou dobu tapetovaný pod kdejaký článek tady moc nepadnul na úrodnou půdu.

Pan Goodman se později rozhodl dodržovat přání davu a zejména pána jeskyně a nechal toho… ale prozměnu se tady teď pod každým článkem Daily-hopperu rojí (ne)vtipné narážky na “zákaz humoru” (od jiných).

Martin

Jo no já to pochopil tak, že pro Meh byly vtipy pana Goodmana vtipné, a ty byly, jak již víme, zakázány. A třeba Daily Hopper, který je pro pana Meh nevtipný, tu stále je. A to se očividně panu Meh nelíbí