Daily Hopper: Čekání na orbitální start Starship

Na Twitteru vychází vtipný komiks ze světa kosmonautiky a především z Boca Chica, kde SpaceX vyvíjí Starship. Účet The Daily Hopper pravidelně zveřejňuje nové komiksy, přičemž často jsou hlavními postavami Starhopper, Falcon 9 nebo různé prototypy Starship a Super Heavy. Se svolením autora jsme se rozhodli všechny komiksy týkající se SpaceX překládat do češtiny a slovenštiny.

Dnes pro vás opět máme komiksy z posledního týdne, které se tentokrát věnují tomu, co dělají různé postavičky ze Starbase během přechodného období před prvním orbitálním startem Starship.

Pokud se vám tyto komiksy líbí, můžete jejich autora finančně podpořit na Patreonu a získat za to určité výhody.

Přípravu obrázků na překlad a vytvoření slovenské verze zajišťuje Martin Dravecký. Překlad do češtiny má na svědomí Petr Melechin.

Kde se vzala, tu se vzala

Se suborbitálním testováním je nejspíš konec, a tak bude dalším krokem orbitální start. SpaceX proto staví vysokou integrační věž doslova ďábelským tempem. Akorát to někdo zapomněl říct Starhopperovi…

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Další krok

Starship SN15 minule slavila svůj úspěšný testovací let a připravovala se na druhý, ale od té doby se toho hodně změnilo…

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸


Máš strach?

Starship SN15 se nakonec vrátila do montážního areálu, kde nadále vyčkává přidrzlá Starship SN16.

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Předchozí vydání přeložených komiksů Daily Hopper:
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře