Daily Hopper: Následky po startu Starship

Na Twitteru vychází vtipný komiks ze světa kosmonautiky a především ze Starbase, kde SpaceX vyvíjí Starship. The Daily Hopper pravidelně zveřejňuje nové komiksy, přičemž často jsou hlavními postavami Starhopper, Falcon 9 nebo různé prototypy Starship a Super Heavy. Se svolením autora jsme se rozhodli komiksy týkající se SpaceX překládat do češtiny a slovenštiny.

V tomto vydání přeložených komiksů se opět podíváme do základny Starbase, která se potýká s ničivými následky startu nejsilnější rakety v historii a také se začíná připravovat na druhý testovací let Starship.

Pokud se vám tyto komiksy líbí, můžete jejich autora finančně podpořit na Patreonu a získat za to určité výhody.

Přípravu obrázků na překlad a vytvoření slovenské verze zajišťuje Martin Dravecký. Překlad do češtiny má na svědomí Petr Melechin.

Samota

Prototypy Super Heavy B7 a Starship S24 úspěšně odstartovaly a Starhopper zjišťuje, že je ve Starbase najednou sám. Nebo není?

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Druhé kolo

Před příštím testovacím letem Starship je potřeba udělat spoustu práce. Na čem všem se ve Starbase pracuje?

🇨🇿

🇸🇰

🇺🇸

Nejnovější vydání přeložených komiksů Daily Hopper:

Starší vydání najdete zde.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Meh

Dnes to bylo o fous …