Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, OpenAI, Neuralinku nebo Hyperloopu.

V dnešním díle si rozebereme finanční výsledky společnosti Tesla za první čtvrtletí 2018, které měly světlé i stinné stránky. Také se podíváme na novinky ohledně chystaného crossoveru Model Y a elektrického kamionu Tesla Semi. O něm jsme podrobněji informovali ve starších Elonovinkách, a už tehdy jeho parametry působily až moc dobře. Musk však tvrdí, že kamion bude nakonec mít ještě větší dojezd na jedno nabití než původně oznámených 800 km při plném naložení.

Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y:

Předchozí epizody Elonovinek:
Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Evzen

Uz se vi neco o nove Muskove spolecnosti na candy ? Bude delat do dortiku?

Ondrej Melich

To se jen kočkoval pár dní s Warrenem Buffetem. Candy shop není třeba brát vážně 🙂

Hrímfaxi

Lepší dortíky za zlomek ceny. Opakovaně použitelné 🙂

Ivo

Tak už jsem viděl asi deset reklam, ale video ne. Přeskočit nefunguje a přehrává se pořád dokola. Škoda.

Ivo

Včera jsem zkoušel přehrát jak na PC, tak v mobilu. V PC nereagoval přehrávač na nic a neustále dokolečka přehrával reklamu. V mobilu přehrávač reagoval, ale po kliknutí na přeskočit došlo k zobrazení prvního záběru videa a okamžitě znova naskočila reklama. V případě, že člověk počkal na konec reklamy, tak začala stejná znova a tak pořád dokolečka. Dneska na mobilu funkční, na PC netestováno.

Hrímfaxi

U mě bez problémů a bez reklam. Možná je odfiltroval adblocker Ghostery, ale to by bylo u videa asi poprvé.

Jiří Hadač

Testováno ráno na tabletu Lenovo Yoga 3. Dvě reklamy a pak se video přehrálo. První reklamu přeskočit nešlo, druhá už přeskočit šla.

Tomáš

Na webu ElonX mám vypnutý uBlock a Ghostery a vidím zde pouze obrázek, video nikde. Na Živě mám zapnutý uBlock a Ghostery a video jede bez reklam. Jde mi o to, proč to nejde i tady? Prohlížeč Chrome v aktuální verzi.