Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, OpenAI, Neuralinku nebo Hyperloopu.

V dnešním díle si rozebereme finanční výsledky společnosti Tesla za první čtvrtletí 2018, které měly světlé i stinné stránky. Také se podíváme na novinky ohledně chystaného crossoveru Model Y a elektrického kamionu Tesla Semi. O něm jsme podrobněji informovali ve starších Elonovinkách, a už tehdy jeho parametry působily až moc dobře. Musk však tvrdí, že kamion bude nakonec mít ještě větší dojezd na jedno nabití než původně oznámených 800 km při plném naložení.

Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y:

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který jinak pracuje v oboru lokalizace her a ElonX věnuje až nezdravě velkou část svého volného času. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

11
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
Evzen
Host
Evzen

Uz se vi neco o nove Muskove spolecnosti na candy ? Bude delat do dortiku?

Hrímfaxi
Host
Hrímfaxi

Lepší dortíky za zlomek ceny. Opakovaně použitelné 🙂

Ivo
Host
Ivo

Tak už jsem viděl asi deset reklam, ale video ne. Přeskočit nefunguje a přehrává se pořád dokola. Škoda.

Hrímfaxi
Host
Hrímfaxi

U mě bez problémů a bez reklam. Možná je odfiltroval adblocker Ghostery, ale to by bylo u videa asi poprvé.

Jiří Hadač
Přispěvatel

Testováno ráno na tabletu Lenovo Yoga 3. Dvě reklamy a pak se video přehrálo. První reklamu přeskočit nešlo, druhá už přeskočit šla.

Tomáš
Host
Tomáš

Na webu ElonX mám vypnutý uBlock a Ghostery a vidím zde pouze obrázek, video nikde. Na Živě mám zapnutý uBlock a Ghostery a video jede bez reklam. Jde mi o to, proč to nejde i tady? Prohlížeč Chrome v aktuální verzi.