Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, OpenAI, Neuralinku nebo Hyperloopu.

V dnešním díle si rozebereme finanční výsledky společnosti Tesla za první čtvrtletí 2018, které měly světlé i stinné stránky. Také se podíváme na novinky ohledně chystaného crossoveru Model Y a elektrického kamionu Tesla Semi. O něm jsme podrobněji informovali ve starších Elonovinkách, a už tehdy jeho parametry působily až moc dobře. Musk však tvrdí, že kamion bude nakonec mít ještě větší dojezd na jedno nabití než původně oznámených 800 km při plném naložení.

Elonovinky #14: Finance Tesly a novinky o Modelu Y:

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš

Na webu ElonX mám vypnutý uBlock a Ghostery a vidím zde pouze obrázek, video nikde. Na Živě mám zapnutý uBlock a Ghostery a video jede bez reklam. Jde mi o to, proč to nejde i tady? Prohlížeč Chrome v aktuální verzi.

Ivo

Tak už jsem viděl asi deset reklam, ale video ne. Přeskočit nefunguje a přehrává se pořád dokola. Škoda.

Ivo

Včera jsem zkoušel přehrát jak na PC, tak v mobilu. V PC nereagoval přehrávač na nic a neustále dokolečka přehrával reklamu. V mobilu přehrávač reagoval, ale po kliknutí na přeskočit došlo k zobrazení prvního záběru videa a okamžitě znova naskočila reklama. V případě, že člověk počkal na konec reklamy, tak začala stejná znova a tak pořád dokolečka. Dneska na mobilu funkční, na PC netestováno.

Hrímfaxi

U mě bez problémů a bez reklam. Možná je odfiltroval adblocker Ghostery, ale to by bylo u videa asi poprvé.

Jiří Hadač

Testováno ráno na tabletu Lenovo Yoga 3. Dvě reklamy a pak se video přehrálo. První reklamu přeskočit nešlo, druhá už přeskočit šla.

Evzen

Uz se vi neco o nove Muskove spolecnosti na candy ? Bude delat do dortiku?

Ondrej Melich

To se jen kočkoval pár dní s Warrenem Buffetem. Candy shop není třeba brát vážně 🙂

Hrímfaxi

Lepší dortíky za zlomek ceny. Opakovaně použitelné 🙂