Elonovinky #239: Finální epizoda s ohlédnutím za největšími úspěchy Elona Muska v posledních 5 letech

Vítejte u úplně posledního vydání Elonovinek, které vás od února 2018 pravidelně informovaly o projektech Elona Muska. Závěr roku se obvykle nese ve znamení ohlížení a rekapitulací, a tak i finální Elonovinky pojmeme jako shrnutí toho nejdůležitějšího, čeho Muskovy firmy dosáhly za posledních téměř pět let, během kterých náš pořad vycházel. A je toho opravdu hodně! Od znovupoužitelných raket SpaceX přes úspěšný elektromobil Model Y a první komerční projekt Boring Company až po pokroky Neuralinku a Muskovu nedávnou koupi Twitteru.

Děkujeme všem, kdo jste v uplynulých letech Elonovinky sledovali, ať už pravidelně nebo jen občas. Náš videopořad sice končí, ale o dění kolem Elona Muska vás samozřejmě budeme nadále informovat na našem webu.

Předchozí epizody Elonovinek:

Starší epizody najdete zde.


Přispějte prosím na provoz webu ElonX, aby mohl nadále zůstat bez reklam. Podpořte nás pomocí služby Patreon či jinak a zařaďte se tak po bok ostatních dobrodinců, kteří už finančně přispěli. Děkujeme!

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Fujisvet

Na tento pořad jsem se vždy těšil.
Stručně, rychle, informativně.
Proč zrovna na živě? 🙁
To snad ne.
Nepotřebuji poslouchat trapné kecy z živě.
Tenhle pořad byl jedinečný

Milan

A proooč? :´-( . Tak to mě hodně mrzí. Když jsem nestíhal, dal jsem si i pár dílů zpátky a někdy i další podruhé pro oživení.

Raroh

Tak to mě mrzí.. Moc rád jsem váš pořad sledoval. A vyhovovalo mě i to že jste vždy našli super záběry a komenty. A já nemusel zdlouhavě koukat na celý videa ze starbase a nebo hledat jiné zdroje. Takže moc díky a snad se k tomu ještě vrátíte! 🙂

Standa

Tenhle pořad jsem nikdy neměl rád. Tak jsem rád, že konečně končí. Pořád opakoval naprosté banality, které každý fanoušek už dávno ví. Jasně, je to pro začátečníky a bla bla bla. Tak proč tu sakra nevychází každý týden článek o tom, co je raketa, kdo je Elon Musk a proč chce letět na Mars? Je to jako chodit na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a po pěti letech se pořád učit co je kost vřetenní. Mělo to zůstat jen na zive.cz atd a neubírat prostor tady kde to evidentně nikoho stejně nezajímá – soudě podle (ne)čtenosti a (ne)komentování těchto článků.

A.S.

Doufám, že ten, kdo hodnotí takto negativně Eleonovinky, má za sebou také kus práce a píli, a v rámci svého volného času a zájmu provádí jakoukoliv užitečnou činnost. Pokud tomu tak není, tak sorry jako, styděl bych se vůbec vylézt ze své pokrytecké ulity ven a zesměšňovat se. Prosím, sdělte nám odkaz na nějaké Vaše hodnotné dílo, ať si to může prohlédnout a zkritizovat zase další hodnotný a vyspělý “kritik”. Pokud Vaše veřejné dílo je inteligentního charakteru a odpovídá nějaké Vaší pílí, přijměte prosím mou omluvu, obávám se ale, že to nebude potřeba.. Za mě Eleonovinky děkujeme za informování a skvělý pořad….

Standa

😀

Jakub

To me moc mrzi ze posledni, vas porad mam moc rad a pravidelne se na nej divam 🙁

Pavel

Je to škoda, ale něco se mi nezdálo na tom hlase, předpokládám, že seriál končí právě proto. Je to škoda, budu muset zase číst 🙂

Tommy

No já zase raději čtu. Takže za mne dobrý.

Tomáš

Proč poslední?

Jirik

Možná proto, že to na začátku říká? A myslím, že to tam řekl dokonce dvakrát….

A.S.

No, sarkastický pane J. ať si to přetačím, jak si to přetáčím, nikde žádný důvod ukončení, nic. že by to vystřihli? Takže na začátku čeho prosím je to dokonce 2x zmiňováno?