Elonovinky #44: Vyvine Tesla motorku, autobus nebo letadlo?

Fanouškovský koncept elektrické motorky Tesla (Autor: Yanko Design)

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, Neuralinku nebo Hyperloopu.

V dnešním dílu náhledneme do budoucnosti společnosti Tesla. Automobilka v současnosti nabízí tři různé modely a víme o minimálně dalších čtyřech, na kterých pracuje (Model Y, Semi, nový Roadster a elektrický pickup), ale co chystá dalšího? Plánuje třeba motorku, dodávku, autobus nebo letadlo? Elon Musk se aktuálně vyjádřil k tomu, do kterých z těchto produktů se Tesla pustí a kterých se nejspíš nedočkáme.

Elonovinky #44: Vyvine Tesla motorku, autobus nebo letadlo?

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který projektu věnuje až nezdravě velkou část svého volného času a jinak pracuje v oboru lokalizace her. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

3
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
Zdeněk
Host
Zdeněk

Paráda.

Tomas
Host
Tomas

Ehm, s těmi reklamami u videí už jste horší než novinky.cz, tam se dají aspoň přeskočit, případně nepřeskočitelný nejsou dlouhý – ale vy, resp. zive.cz, fakt kralujete 🙁