Elonovinky #54: Tesly se neustále zlepšují díky softwarovým aktualizacím

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, Neuralinku nebo Hyperloopu.

V dnešním dílu se podíváme na mnohdy opomíjenou, ale přesto velmi významnou výhodu elektromobilů Tesla. Ty jsou totiž neustále připojeny k internetu a pravidelně dostávají aktualizace softwaru. Pro majitele Tesel to kromě rychlých oprav případných chyb také znamená, že jejich vozy průběžně dostávají různá vylepšení nebo i zcela nové funkce. Auta jsou tedy s každým rokem vlastnictví v některých ohledech lepší než v den, kdy jej zakoupili. Z těchto aktualizací nejvíce těží systém Autopilot, ale nedávno přibyly také užitečné funkce, které například mají odradit zloděje nebo ochránit vaše mazlíčky, kteří na vás čekají v autě.

Elonovinky #54: Tesly se neustále zlepšují díky softwarovým aktualizacím:

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který jinak pracuje v oboru lokalizace her a ElonX věnuje až nezdravě velkou část svého volného času. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
Nastavit upozorňování na