Elonovinky #64: Tesla představila svou vizi pro autonomní řízení

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha firmách – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, Neuralinku nebo Hyperloopu.

Automobilka Tesla nadále vylepšuje svůj asistenční systém Autopilot, který zvládá stále složitější situace. Firma si připravila prezentaci pro investory, na které představila aktuální pokroky ve vývoji a plány do budoucna. Tesla například začala vyrábět speciálně navržený počítač, který poskytne několikanásobně vyšší výpočetní výkon potřebný k dosažení plně autonomního řízení. Podle Elona Muska budou vozy Tesla samořiditelné možná ještě letos a příští rok prý bude spuštěna robotická taxislužba Tesla Network.

(V případě problémů s přehráváním videa zkuste navštívit původní článek na VTM)

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin

Zakladatel a šéfredaktor ElonX, který jinak pracuje v oboru lokalizace her a ElonX věnuje až nezdravě velkou část svého volného času. Kromě Elona Muska a jeho firem se zajímá o další technická témata, hraje squash, čte sci-fi, miluje filmy a sleduje až příliš mnoho seriálů.

Podpořte projekt ElonXMohlo by se vám líbit...

1
Diskuze

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlepší
Nastavit upozorňování na
pavilek9258
Host
pavilek9258

OT
Zajímavý článek + videa
https://insideevs.com/news/347901/wall-street-analysts-tesla/
“Analytici Wall Streetu jsou nejednotní, pokud jde o akcie Tesly, ale někteří vlivní investoři mají víru.”

Vykousnuto z článku (strojový překlad)
… Cody Willard píše : „Jednou z nejpozoruhodnějších věcí, které jsem objevil v domácích úkolech Tesly, je, kolik času, peněz, energie a nenávisti je zaměřeno na to, aby tato společnost selhala.“

domnívám se že to plně vystihuje situaci