Elonovinky #120: Boring Company chce vybudovat nové tunely v Las Vegas a Kalifornii

Elonovinky jsou pravidelným videopořadem, na kterém spolupracují weby ElonX a Živě/VTM. Každý týden informuje o podnikateli Elonu Muskovi a jeho mnoha projektech – především o SpaceX a Tesle, ale také o The Boring Company, Neuralinku, OpenAI nebo hyperloopu.

Společnost Boring Company nedávno dokončila ražbu dvojice tunelů pod výstavištěm v Las Vegas, a tak se už porozhlíží po dalších projektech. Firma Elona Muska například chce vybudovat další tunely ve Vegas, které by výstaviště připojily k okolním hotelům a možná také ke stadionu. Boring Company zároveň nabídla své služby pro projekt, který by zajišťoval dopravu na kalifornské letiště. Dopravu pasažérů by zajišťovaly elektromobily Tesla.

Tip: Přehled všech projektů Boring Company najdete v našem průběžně aktualizovaném přehledu.

(V případě problémů s přehráváním videa zkuste navštívit původní článek na VTM)

Předchozí epizody Elonovinek:

Petr Melechin
Latest posts by Petr Melechin (see all)Mohlo by se vám líbit...

Odebírat komentáře
Nastavit upozorňování na
guest

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlepší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
jirka

hotelům

Mireko

Třetí dvaceti pěti sekundová reklama v řadě s nejistým výhledem, jestli nebudou další nepřeskočitelné reklamy, mne definitivně přesvědčila, že elonovinky za to nestojí. Tohle je už opravdu moc.

Mireko

A rak jsem se na ně těšil. Škoda. Pokud to jde, prosím udělejte s těmi reklamami něco. Děkuji

Jozef

Ano ale problem je že ani na VTM ani na ElonX mi nechce prehrať video, 3x sa spusti reklama a potom to zamrzne… s reklamou problem nemam, ale ten prehrávač je strašný…

daevid

pc+adblock=vyreseno